CZ - EN - DE

KONTAKTY

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Dolní 3137 / 100
79601 Prostějov, Česká republika

GPS 49°27'52.1"N, 17°08'01.6"E
Google Maps

TEL
+420 582 318 111
 EMAIL dt@dtvs.cz
       
469 62 778
DIČ CZ 469 62 778

Firma DT - Výhybkárna a strojírna, a.s. je zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 3936



VEDENÍ SPOLEČNOSTI


Ing. Marek Smolka, MBA

generální ředitel
místopředseda představenstva

+420 602 417 690
smolka@dtvs.cz

Ing. Dušan Kadlec, MBA

obchodní ředitel
předseda představenstva

+420 602 590 124
kadlecd@dtvs.cz

Ing. Roman Šlézar, MBA 

zástupce obchodního ředitele – export
člen představenstva

+420 606 704 198
slezar@dtvs.cz


Ing. Robert Zdobina

ředitel závodu výhybkárna a strojírna
člen představenstva

+420 725 530 696
zdobina@dtvs.cz



Ing. Jiří Havlík

technický ředitel
člen představenstva

+420 602 568 195
havlik@dtvs.cz

Petr Těhník

zástupce technického ředitele
člen dozorčí rady

+420 602 508 472
tehnik@dtvs.cz


Ing. Kamil Grmela, MBA

finanční ředitel
člen představenstva

+420 602 697 441
grmelak@dtvs.cz

Ing. Jiří Zatloukal

finanční controller
předseda dozorčí rady

+420 606 603 638
zatloukal@dtvs.cz

Bc. Přemysl Svoboda

zástupce finančního ředitele
člen dozorčí rady

+420 606 633 102
svobodap@dtvs.cz


Mgr. Ladislav Lužný 

ředitel centra informatiky

+420 724 173 589
luzny@dtvs.cz

Ing. Martin Smékal 

ředitel centra řízení a jakosti

+420 725 565 437
smekal@dtvs.cz



PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ



Marie Grmelová, MSc

personální ředitel

+420 602 782 485
grmelova@dtvs.cz

Bc. Zdeněk Doleček, DiS.

referent personální práce

+420 777 817 147
dolecek@dtvs.cz



OBCHODNÍ ODDĚLENÍ – EXPORT A MARKETING


Ing. Marek Filip

obchodní a projektový manažer – export

+420 602 432 307
filip@dtvs.cz

Michal Kolář

obchodní a projektový manažer – export

+420 602 188 720
kolarm@dtvs.cz

Ing. Radek Novák

obchodní a projektový manažer – export

+420 720 943 198
novak@dtvs.cz


Mgr. Kateřina Bačíková

obchodní a projektový manažer – export

+420 702 282 363
bacikova@dtvs.cz

Ing. Petr Blaha

obchodní a projektový manažer – export

+420 702 054 749
blahap@dtvs.cz

Ing. Dagmar Crhonková

obchodní a projektový manažer – export

+420 725 434 943
crhonkova@dtvs.cz


Bc. Martin Mikýsek

obchodní a projektový manažer – export

+420 702 022 873
mikysek@dtvs.cz

Ing. Věra Nevrlá

obchodní a projektový manažer – export

+420 602 586 174
nevrla@dtvs.cz

Mgr. Dita Uhrová

specialista marketingu

+420 702 208 750
uhrova@dtvs.cz



OBCHODNÍ ODDĚLENÍ – TUZEMSKO


Jiří Kolář

vedoucí tuzemského obchodu

+420 602 782 483
kolarj@dtvs.cz

Jiří Voráč

obchodní a projektový manažer – tuzemsko

+420 602 782 479
vorac@dtvs.cz

Josef Kroupa

obchodní a projektový manažer – tuzemsko

+420 602 610 673
kroupa@dtvs.cz


Jana Kovářová

obchodní a projektový manažer – tuzemsko

+420 602 244 138
kovarova@dtvs.cz

Bc. Petr Těhník

obchodní a projektový manažer – tuzemsko

+420 602 803 741
tehnikml@dtvs.cz

Mojmír Čumpelík

obchodní a projektový manažer – inteligentní technika

+420 606 725 808
cumpelik@dtvs.cz



ODDĚLENÍ NÁKUPU


Ivo Očenášek

vedoucí oddělení nákupu

+420 602 593 544
ocenasek@dtvs.cz

Lucie Kratochvílová

referent nákupu

+420 702 119 599
kratochvilova@dtvs.cz

Alice Hofschnaidrová

referent nákupu

+420 725 878 970
hofschnaidrova@dtvs.cz

Jan Steiner

referent nákupu

+420 606 741 712
steiner@dtvs.cz



KOOPERACE



Bc. Petr Indrák

manažer externích kooperací

+420 602 508 463
indrak@dtvs.cz

Tomáš Kment

manažer externích kooperací

+420 725 933 469
kmentst@dtvs.cz



SERVIS A REGENERACE


Ing. Vlastislav Král

vedoucí oddělení montáže a servisu

+420 602 517 879
kral@dtvs.cz

Ing. Josef Zbořil, Ph.D.

technik oddělení montáže a servisu

+420 724 573 057
zborilj@dtvs.cz

Vladimíra Vymazalová

referent montáže a servisu

+420 602 702 445
vymazalova@dtvs.cz



KONTAKT PRO PROJEKTANTY



Ing. Aleš Halouzka

kontakt pro oblast železničních výhybek

+420 601 391 748
halouzka@dtvs.cz

Bc. Martin Brácha

kontakt pro oblast tramvajových výhybek

+420 774 979 087
bracha@dtvs.cz